LINKEDINCOMMENTMORE

F-F boys'

At Southern Fulton
Team results
SF 27, Central 28
SF 22, Myersdale 37
Individual results
1. Tanner Eckenrode, Central, 20:03.5. 2. Shale Yutzy, Myersdale, 20:10.5. 3. Nate Voight, SF, 20:48.4. 4. Dylan Ensor, SF, 21:56. 5. Tanner Grove, Central, 22:14.1. 6. Sage Minteer, SF, 22:18.3. 7. Scott Yutzy, Myersdale, 22:47.722.05.9. 8. Caden Hazenstab, Central, 23:05.9. 9. Aaron Devens, Central, 23:06.4. 10. Liam Flaherty, SF, 23:18.1. 11. Josh Stocker, SF, 23:25.9. 12. Caleb Hay, Turkeyfoot, 23:31.8. 13. WT Davis, Central, 23:35.4. 14. Jeste Hosaker, Myersdale, 23:48.2. 15. Jacob Murray, SF, 24:12. 16. Lane Kocher, Central, 24:30.6. 17. Gavin Stimmell, Turkeyfoot, 24:33.7. 18. Joey Dudich, SF, 24:54.8. 19. Domenick Minnoia, Central, 24:59.2. 20. Tim Kretchman, Myersdale, 25:42.9. 21. Zeth Croft, Central, 25:46.6. 22. Devon Mountain, Central, 26:05.4. 23. Mason Schott, Myersdale, 26:06. 24. Nate Smith, SF, 26:30. 25. Jacob Stocker, SF, 26:57.6.

At James Buchanan
Team results
James Buchanan 23, Mercersburg Academy 33
Individual results
1. Dalton Leab, JB, 17:51. 2. Alex Giffin, JB, 18:14. 3. Adam Cromwell, Merc, 18:28. 4. Chris Doyle, Merc, 18:52. 5. Jacob Asbach, JB, 19:03. 6. Ethan Izer, JB, 19:17. 7. Xavier Dreux, Merc, 19:39. 8. Ray Xiao, Merc, 19:39. 9. Nick Garbinski, JB, 19:59. 10. Trenton Morgan, JB, 20:09 .


F-F girls'

At Southern Fulton
Team results
SF 15, Central 41
Individual results
1. Elise Hutzell, Myersdale, 25:26. 2. Maddie Baker, SF, 26:16.9. 3. Elizabeth.Flaherty, SF, 26:42. 4. Emily Bradshaw, SF, 27:14. 5. Mary Dudich, SF, 27:26. 6. Lindsey Palmer, SF, 30:35. 7. Lauren Crilly, Central, 30:47. 8. Hannah Hallman, Central, 31:43. 9. Kaylee McClain, Central, 31:44. 10. Mikayla Neil, Fannett Metal, 31:58. 11. Emma Smith, Central, 32:08. 12. Cindy State, Fannett Metal, 32:41. 13. Drew Hann, SF, 34:03. 14. Maddie Hepher, Central, 34:40. 15. Jalyn Hann, SF, 35:02. 16. Lexi Wyant, Central, 38:05. 17. Ashley Bard, SF, 38:18. 18. Samantha Grove, Central, 58:42 .

At James Buchanan
Team results
Mercersburg Academy 19, James Buchanan 41
Individual results
1. Sonia Divone, Merc, 20:52. 2. Sarah Kimmel, JB, 22:00. 3. Ryan Geitner, Merc, 23:01. 4. Emma Geitner, Merc, 23:02. 5. Campbell Drennan, Merc, 23:50. 6. Finley Stewart, Merc, 24:05. 7. Claire Kriner, JB, 24:18. 8. Jane Kistler, Merc, 24:46. 9. Mackenzie Shughart, JB, 25:12. 10. Anna Mele, Merc, 25:27. 11. Maggie Plessinger, JB, 25:40. 12. Madi Shupp, JB, 27:10 .

Read or Share this story: http://gtpa.co/2dP7OQF