First Team

Mahir Johnson, Chester, Sr., G

Austin Tilghman, Archbishop Carroll, Sr., G

Malik Jackson, Penn Wood, Jr., G

Tyrell Sturdivant, Chester, Sr., F

Derrick Jones, Archbishop Carroll, Jr., F

Christian Irons, Interboro, Sr., F

Second Team

Shawn Alston, Haverford School, Jr., G

Nick Giordano, Marple Newtown, Jr., G

Nelson Blickman, Radnor, Sr., G

Travis Smith, Academy Park, Jr., G

Tom Leibig, Haverford, Sr., F

Rahmi Halaby, Penncrest, Sr., F

Third Team

Conrad Chambers, Chester, Sr., G

Mike Jolaoso, Episcopal Academy, Jr., G

Henry Miller, Delco Christian, Sr., G

Ernest Aflakpui, Archbishop Carroll, Jr., F

Ben Casanova, Penncrest, Jr., F

Lamar Stevens, Haverford School, So., F

Honorable Mention

Academy Park: Jawan Collins, Terran Hamm, Cyrie Spencer

Archbishop Carroll: David Beatty, Joe Mostardi, Samir Taylor

Bonner-Prendergast: Jack Carden, Tyler Higgins, Danny Ings

Cardinal O'Hara: Andrew Louden, Mark Plousis, Tip Swartz

Chester: Gabe Adesina, Marquis Collins, Brewster Ward, Keyonte Watkins

Chichester: DeJuan Santana, Derrick Welles, Jamai Womack

Christian Academy: Trevin Jones, Brady Waller, Jeremiah Williams

Delco Christian: Danny Browne, Ron Burrell, Wyatt Harkins

Episcopal Academy: Nick Alikakos, Kyleel Cosby, Connor Martin, Chris McNeal

Garnet Valley: Austin Klenotiz, Steve Palis, Aaron Parenti, Joey Sweeney

Glen Mills: Anthony Burgos, Dawine Harmon, Nathaniel Searight, Steven Welsh

Haverford: Ryan Clancy, Jack Donaghy, Chris Lyons, Mike O'Halloran, Jim Roe

Haverford School: Eric Anderson, Derek Mountain, Lukas Rosenbohm

Interboro: Julian Gallo, Alex Grady, Mike McDevitt, Tyler Moralis

Marple Newtown: Matt Bailey, Tim MacNeal, Jake McGee

Penn Wood: Naeem East, Amadou Kaba, Jeff Padilioni, Addison Scott, Antonio Ward

Penncrest: Nolan Carroll, Mike Doyle, Drew Hanna

Radnor: Nick Kelly, Andrew Lundstrom, Terrance Quinn, Rashawn Reed

Ridley: Brett Foster, Isaiah Lester, Ameer Staggs, Malcolm Strand-Young

Springfield: Brian Allen, Jordan Collins, Kevin McCormick, Chris Strawley

Strath Haven: Nick Fender, Mike Fisher, Kyree Fuller

Sun Valley: Shane Gilfoy, Mike Wood

Upper Darby: Torey Green, Quadir Rice, Demetrius Timmons, Beni Toure