District 3 Wrestling

CLASS AAA

Local Pairings

106 - Wyatt Binkley, Greencastle-Antrim (so., 23-5) vs. Evan Bogdan, Palmyra (jr., 28-6); winner vs. winner of Brett Kulp, Exeter (fr., 28-11) vs. Brandon Rodriguez, Dover (fr., 19-9)

106 - Colin Runshaw, Chambersburg (fr., 25-12) vs. Devin Schnupp, Warwick (fr., 36-2); winner vs. winner of Dylan Chatterton, Central York (fr., 24-1) vs. Myles Taylor, Milton Hershey (fr., 11-6)

113 - Tanner Shoap, Chambersburg (sr., 34-7) vs. Aidyn Miller, Hempfield (fr., 26-13); winner vs. winner of Alex Klucker, East Pennsboro (so., 20-11) vs. Connor Moyer, Wilson (jr., 29-15)

113 - Cody Carbaugh, Greencastle-Antrim (sr., 27-3) vs. Lake Laughman, New Oxford (jr., 24-8); winner vs. winner of Austin Camacci, Central Dauphin (sr., 29-8) vs. Tristan Watts, Exeter (jr., 25-11)

113 - Hunter Faith, James Buchanan (so., 25-6) vs. Josh Charles, Warwick (jr., 35-5); winner vs. winner of Derek Wilson, South Western (fr., 23-7) vs. Michal Duncan, Harrisburg (sr., 15-11)

120 - Garrett Kyner, Chambersburg (fr., 28-12) vs. Nick Ward, Central Dauphin (jr., 17-7); winner vs. winner of Sam Butler, Central York (jr., 29-5) vs. Jonah Fisher, Gov. Mifflin (so., 29-7)

126 - David Rump, Chambersburg (so., 25-11) vs. Scott Baker, Exeter (jr., 22-14); winner vs. winner of Cortlandt Schuyler, Manheim Twp. (jr., 37-4) vs. Todd Houser, Middletown (jr., 13-13)

152 - Garett Hammond, Chambersburg (sr., 40-5) vs. Austin King, Manheim Central (sr., 18-10); winner vs. winner of Tanner Druck, Dallastown (sr., 29-5) vs. Arthur Watkins, Susquehanna Twp. (jr., 11-6)

170 - Chris Williams, Shippensburg (jr., 28-6) vs. Andrew Woltman, Hershey (sr., 26-7); winner vs. winner of Ben Swarr, Garden Spot (jr., 32-2) vs. Jonathan Gross, Spring Grove (sr., 34-8)

195 - Dontez King, Chambersburg (sr., 26-10) vs. Lemir Isom, Harrisburg (sr., 12-3); winner vs. winner of Charlie Hoffman, New Oxford (jr., 17-6) vs. Jeff Pickel, Lampeter-Strasburg (sr., 31-1)

195 - Dylan Herb, Shippensburg (jr., 24-5) vs. Ziare Lawrence, Dallastown (sr., 21-11); winner vs. winner of Jan Johnson, Gov. Mifflin (so., 34-2) vs. Travis Morrill, Lower Dauphin (sr., 21-11)

285 - Cary Hess, Shippensburg (sr., 26-2) vs. Brock Hartman, New Oxford (fr., 17-13); winner vs. winner of Jamison Barker, Palmyra (sr., 15-12) vs. Bo Spiller, Solanco (so., 26-6)

285 - Devin Reed, James Buchanan (jr., 18-7) vs. Sampson Hartman, WIlson (sr., 23-15); winner vs. winner of Joey Goodhart, Hempfield (jr., 32-3) vs. Tymere Eaton, Milton Hershey (jr., 11-6)